ÉRTÉKESÍTŐ

Cégünk több, mint 20 éve tölt be fontos piaci szerepet tűzvédelmi eszközök forgalmazásában.
Ha Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!
Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása a meglévő ügyfél-portfólió mellett
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, üzleti ajánlatok készítése
  • Áru értékesítése, összhangban a vállalat által meghatározott kereskedelmi filozófiával
  • A meglévő ügyfeleknek fenntartani a legmagasabb színvonalú szolgáltatást
  • Üzleti találkozók, szakmai továbbképzések, céges rendezvények, kiállítások látogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 3. kerület

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes, felhasználói szintű ismeretek
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Tűzvédelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények és juttatások
  • Versenyképes javadalmazás (alapfizetés + bónusz)
  • Fiatalos, dinamikus és közvetlen csapatszellem
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol vagy német középfok

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje a titkarsag@hesztia.hu email címre.